Suplementy - kdy a jaké užívat

vaše zkušenosti s doplňky...

Moderátoři: pascal, keba

lifter750
Coach
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lifter750 » 11. pro 2009 21:55

Neni lepsi vyresit maltu nejakou chvili pred treninkem? Plus ji pit behem treninku nez si hrat s kolisanim cukru?

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 11. pro 2009 22:52

FrankSinatra píše:no a este by som sa chcel spytat ci je vhodne pit glukozu pocas treningu alebo ne??? dakde pise ze hej dakde ze ne cize vobec neviem..takisto sarcev to odporucal (aj ked on tam jebal glutamin kreatin a picoviny no to neriesim)...ked som daval glukozu tak len po treningu....a este niekde pisali ze je lepsie zvysit inzulin narazovo az po treningu nie pocas treningu, na druhej strane ze ked sa dava cukor pocas treningu tak sa zamedzuje katabolizmu a vycerpavaniu glykogenu a tak...vlastne jak je to potom s tou inzulinovou odozvou proste je vhodna glukoza pocas cvicenia alebo ne?

glukoza je nevhodna, ked uz, tak radsej maltodextrin (z lacnych veci), alebo WMS/vitargo z drahsich veci ...
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

Restor

Příspěvekod Restor » 1. lis 2010 13:44

ja by som sa chcel spytat na MCT olej.

Kedy sa oplati supplementovat a v akych davkach? Do diety?

a potom este na Bcaa, ked robim aerobku, tak si mam dat bcaa pred tym ci potom, ci vobec?
Obrázek

josef55
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod josef55 » 1. lis 2010 16:12

BCAA před tréninkem slouží na ochranu svalstva a po tréninku na regeneraci svalstva.. když jsem bral BCAA tak jsem měl doporučenou denní dávku 40ml ... a bral jsem 20ml půl hodiny před tréninkem a 20ml ihned po tréninku.. to je podle mě nejideálnější ... 8)
Squat, Bench Press and Dead Lift!!!

josef55
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod josef55 » 1. lis 2010 16:17

.. a ohledně toho oleje : http://www.ikulturistika.cz/clanek_125.html ... tady se to dočteš :wink:

Restor

Příspěvekod Restor » 1. lis 2010 17:41

cize to s bcaa, ze pred treningom, po treningu, mozem chapat ze trening=aerobka hej?

a este som sa chcel spytat k jednotlivym aminacom.

co som cital nazory na arginin, tak ze sa to moc vzhladom na cenu neoplati, a velky efekt tam zohrava placebo.

a glutamin je tiez dobry iba na regeneraciu, ze sa tiez moc neoplati davat len tak.

Takze z ostatnych aminokyselin som sa chcel spytat na leucin, ci niekto dava iba cisty leucin, pretoze z hladiska ceny je to iba dve tretiny ceny z bcaa.

alebo ci sa este nejake ine aminace davaju v takejto cistej forme (teda jednotlivo)
Obrázek

josef55
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod josef55 » 3. lis 2010 18:18

ano aerobka = trénink

Ráno vstaň, dej si kávu a sklenici vody, vit C, karnitin a BCAA a půl hodinky po tom, jdi na aerobku. Každých 15min. vypij 100-200ml vody, podle zvyku. Aerobka na 60-70% maxima TF. Ne méně jak 30min. Po aerobce bych dal ihned další BCAA, počkal 30 min. a navalil tam pořádnou snídani (klasicky bílky,celé vejce, vločky, ovoce, samozřejmě multivitamin) . Jinak aerobky na lačno se doporučuje kvůli nízké hladině inzulinu (vyplavuje se jako reakce na vstřebávání sacharidů), který je největším inhibitorem spalování tuku, jinak rozkladu těl. bílkovin se nevyhneš při jakékoliv aerobce v kteroukoli denní dobu, halvní je v tomhle délka trvání, která by neměla přesáhnout 60 min. Good luck
.... tenhle textík napsal jeden chlápek na forum.ronnie.cz a plně s ním souhlasím jen bych si ráno nedával kafe...

-a v těch aminokyselinách se tolik nevyznám ale řeklbych že je vždy lepší nějaké kvalitní BCAA (např.: http://obchod.ronnie.cz/s-3475-compress-bcaa.html ) než samotný např.: lecitin...

-jinak samotný lecitin http://www.aminomax.cz/lecitin.php
- l-carnitin http://www.aminomax.cz/karnitin.php

Jimi boi
Supporter

Příspěvekod Jimi boi » 3. lis 2010 18:22

Fuckings cool, but Jim is a romantic type

josef55
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod josef55 » 4. lis 2010 23:02

tak vidiš kup si kvalitní BCAA ....

Kaduhaz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kaduhaz » 25. pro 2010 15:06

Ahoj, na ronniem maj ted celkem gut ceny, tak koukám, co koupit. Mutant mass za litr vypadá celkem lákavě :) Ale celkem by mě zajímala i kilovka Hydra,..Mám to pořídit? :)
"Jaká je vaše sexuální orientace?"
"Jsem katolický kněz."
Obrázek

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 25. pro 2010 15:22

Za litra bych místo Mutanta pořídil Incredible Bulk. Mám odzkoušeno. A cena se myslím pohybuje stejně, nebo se liší o max. 100,- :)
"4"
Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Kaduhaz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kaduhaz » 25. pro 2010 16:04

Joo,..Koukám, Bulk stojí asi o tu stovku víc :) Tak ho prubnu :) (nebo mám vsadit na klasiku mega mass 4000? :) :) )
A to hydro gut nebo nee? :)

"Jsem katolický kněz."

Obrázek

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 25. pro 2010 16:19

Ber BULKa :) A stim Hydrem nevim, nemam zkušenosti
"4"

Kaduhaz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kaduhaz » 25. pro 2010 16:35

Okej, pořídim Bulka :) (Brals to podle návodu, nebo jak? ;) )

"Jsem katolický kněz."

Obrázek

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 25. pro 2010 18:34

Bral jsem to, jak se mi chtělo :) Ale většinou tak 2x denně, jak tam píšou. Jinak v angličtině je tam napsáno dokonce 4x denně (1 dávka je 130g). Ale to by ti ten gainer vydržel týden. A to je docela palba :)
"4"

Zpět na “Suplementy a firmy”