14.4.2012 Aminostar MČR FČST

kdo zvedne víc?

Moderátoři: pascal, keba

Kruzla

14.4.2012 Aminostar MČR FČST

Příspěvekod Kruzla » 13. dub 2012 16:30

Čaues,

rád bych se Vás zeptal, jestli bez předchozí přihlášky můžu prostě v sobotu ráno přijet a zúčastnit se soutěže nebo už mám smůlu. Kámoš tvrdí, že tam můžu jet jentak, ale zase ať tam nejedu zbytečne.

Díky za info,
Kružla

ThomyCZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ThomyCZ » 13. dub 2012 22:47

Na 95% je to dost pozdě a už asi šance nebude. Jsou tam 4 narvaný skupiny, harmonogram je hotovej a bylo by s tím jen starostí. Já nemůžu mluvit za Libora, ale dle mýho to je bez šance. Pokud bydlíš někde poblíž, můžeš to ráno zkusit, můžeme to zkusit pořešit na místě, ale abys nejel zbytečně..
Obrázek

Kruzla

Příspěvekod Kruzla » 16. dub 2012 21:42

Tak jsem se tam nakonec dostal :wink:

ve svojí váhový kategorii (90kg) v RAW benchi jsem se umístil na 2. místě s výkonem 155kg. A ne, nebyli tam jenom 2 lidi v tý skupině.

Co mi "trochu" pokazilo dojem z celý soutěže bylo nekonečný vyhlašování, kde se jedincům ke konci houpalo i 5 zlatejch, což mi přišlo dost divný.

Byla to moje vůbec první soutěž, ale hodně me zarazilo tzv. odvodnění a následný zvážení, kde byli týpci v 90kg skupině, vedle kterejch sem vypadal jak jejich anorektickej brácha.

Další zážitek bylo potřepání pravicí s Folisem :) , díky kterýmu se pro mě posilování změnilo v životní styl, páč sem tady na IF sledoval nejen jeho výkony.

Perličkou na konci byl nástup vedoucích jednotlivých klubů, kde byl Keba přejmenován na Honzu, za mohutného skandování svých lidí :lol:

Takže přeju všem pěkný výkony a snad se ve zdraví potkáme na nějaký další soutěži!

Kružla

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 16. dub 2012 21:49

Karel Sazma - AMINOSTAR MČR 2012 (sobota 14. dubna, Trutnov)

- http://www.youtube.com/watch?v=IxQ-GJdZ ... e=youtu.be

Kruzla, díky moc, rád jsem tě viděl. :-)

Zpět na “Soutěže ”