Kruzla

tady se krátce představte...

Moderátoři: pascal, keba

Kruzla

Kruzla

Příspěvekod Kruzla » 17. led 2010 14:47

Kdyz uz vas tady nakej ten patek sosam o rady a procitam si to tady kazdej den, tak sem si rek, ze uz je nacase o sobe taky neco napsat.

Takze, je mi 25, merim 184cm a vazim momentalne kolem 90kg. Zacal sem s posilovnou uz asi pred 8 lety, ale mel sem tam i 2 lety prodlevy :oops: Poslednich asi pul roku sem cvicil fakt hodne, krome prvniho mesice co vysel AION, to sem jenom paril :lol:

Co se tyce vah co zvedam, tak maxka mam:

bench - 140kg
MT - 170kg
Drep - 100kg

Nohy sou moje fakt velka slabina. nikdy sem je poradne necvicil. Nastesti cca 4mesice dozadu sem tuhle hovadinu zmenil a ted je fakt dru a uz to zacina bejt i malinko videt. Kazdopadne ten rozdil je tam porad strasnej, kdyz se povesim, tak je i videt, ze maj ruce vetsi obvod nez lytka ;( (obvod ruky 41cm, obvod lytka 37cm).

Jinak bych chtel tomuhle foru a tim padem i vam strasne podekovat za tu spoustu informaci a rad co tady pisete, moje cviceni se diky tomu posunulo hodne kupredu.

Duke

Příspěvekod Duke » 24. led 2010 16:02

teda ten bench a drep celkom haluz, ja to mam asi v opacnom pomere.. a s lytkami mam tiez podobny problem ktory uz asi ani neriesim ze ich mam 39 a ruky cca 40.. este k tomu dost velke stehna tak to vyzera dost funy :)

inak vitaj :D
som pribral za 2 tyzdne 10kg a a nie tuku...

Kruzla

Příspěvekod Kruzla » 11. bře 2010 12:55

jenom update maximalek:

bench - 145kg nevim proc, ale uz to neleze nahoru ani za boha :( Cekal sem touhle dobou 150ku pokorenou.

MT - 185kg tady celkem spokojenost

Drep - 130kg taky spokojenost. I kdyz nohy porada vypadaj trapne ke zbytku tela, tak uz je videt celkem velka zmena 8)

Zpět na “Nový člen”