ahoj, Fulcanelli vás zdraví

tady se krátce představte...

Moderátoři: pascal, keba

Uživatelský avatar
Fulcanelli
Příspěvky: 128
Registrován: 23. srp 2015 20:41
Bydliště: Cheb

ahoj, Fulcanelli vás zdraví

Příspěvekod Fulcanelli » 24. srp 2015 21:57

Ahoj všichni,

rovnou jsem si založil log bez představení, tak to napravuji tímto a připojuji omluvu. Přiznávám, že z logu jsem to sem dodatečně zkopíroval, protože tam jsem napsal vše.

Věk 41
Hmotnost 100kg
Výška 180cm

Dřep 170kg
Benč 140kg

Cíl
Dřep co nejvíc přes 200kg
Benč 180kg
vše bez steroidůZdar a sílu všem!

Delší dobu mam nutkání založit si něco ve stylu „můj milý deníčku" a evidovat tréninky a ostatní údaje někde, kde se můžu poradit a případně i probrat a pokecat na téma posilování atd.

Dřív jsem jako žáček a dorost vzpíral za Lokomotivu Cheb, v našem oddíle jsem byl mírně nadprůměrný, nejlepší jsem byl 3. na mistrovství ČR ale to je hromada let. Od té doby k činkám tíhnu stále, v různých periodách, ročních i víceletých.
Teď mam 41 járů za sebou a kujva moc času nezbývá na to abych ze sebe vymáčkl ještě nějaké maxima. Vzpírání už bohužel nedám, tlačim to spíš do benche a dřepáků v garážový posilce, sám a sám. Tak je na čase splnit socialistický závazek- dřepnout 200kg a víc, zabenčovat alespoň 180kg.
Uvidíme, celých 20 let jsem pravidelně dost chlastal a do toho cvičil, výsledky byly jak na houpačce. Maxima celkem podprůměrný, při váze 90kg a výšce 180cm, mam dřep 160kg, benč 155kg, to vše asi před 9ti lety. Teď vážim rovný „kilo" s pupkem jako prase a kalit jsem přestal v dubnu 15, od tý doby jsem čistej.

No všechno ukáže čas.
Ať se vám všem splní vaše cíle, je to jen na nás.
jak pravil klasik- láska k činkám nerezaví

Zpět na “Nový člen”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů