Dřep/squat

cviky známé i méně známé

Moderátoři: pascal, keba

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 2. bře 2010 18:24

Atilak píše:Ja kdyz jsem chtel jet spravnou techniku, tak jsem taky zacinal s 50kg na drepu.. :oops:

já jsem začínal na 25kg, tak co máš z toho?! :)
"If you want to see the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kubík

Příspěvekod Kubík » 2. bře 2010 23:10

BENNY píše:
Atilak píše:Ja kdyz jsem chtel jet spravnou techniku, tak jsem taky zacinal s 50kg na drepu.. :oops:

já jsem začínal na 25kg, tak co máš z toho?! :)

20 kg, 30 kg mě zavalilo 8) O to víc pak těší každé zlepšení..

Brusik

Příspěvekod Brusik » 22. kvě 2010 11:15

Tak sem si na drepech celkem odkurvil zada :( porad nemuzu vychat spravnou techniku, kdyz drepuju tak nedokazu mit nohy vedle sebe, ale pravou nohu mam trochu vzadu a tim padem zabiram vic levou nohou a levou stranou spodnich zad a ty to nevydrzeli. Ted me pri kazdym trepu v zadech dost pichne. Nevite jak bych tu chybu mohl odstranit?

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 22. kvě 2010 11:20

Video! Bez toho je to věštba!

Brusik

Příspěvekod Brusik » 22. kvě 2010 20:52

Ted drepy na par tydnu vysadim az se to spravi zacnu s malou vahou a dystak hodim to video

Trian
Supporter

Příspěvekod Trian » 3. lis 2010 23:15

Dnes ma zrušil učiteľ na telocviku, že si mám pri drepovaní dávať pod päty nejaké malé kotúče, že sa mi bude drepovať lepšie. Aj bez nich sa mi drepuje výborne. Jeho argument stál na tom, že sa mi takto (bez podložky pod pätami) urobia ploché chodidlá.

Je na tom niečo pravdy? Nebral som ho veľmi vážne, vôbec proti trojboju a silovým disciplínam mi držal asi polhodinovú prednášku, že to ničí zdravie... Ale doteraz som si myslel (zlá informovanosť?), že podložky pod päty sa dávajú vtedy, keď mám skrátené šľachy v lýtkach, alebo neviem poriadne udržať rovnováhu...

Môj cieľ niesu silové rekordy, ale všeobecný rozvoj pohyblivosti, výbušnosti, kondície a sily, prípadne ďalších atribútov potrebných pre bojové športy (takže vlastne všetkého v rozumnej miere).
"Box je jako Jazz,čím méně lidí ho uznává tím je lepší" G.Foreman

mouser_
Supporter

Příspěvekod mouser_ » 3. lis 2010 23:33

Trian píše:Dnes ma zrušil učiteľ na telocviku, že si mám pri drepovaní dávať pod päty nejaké malé kotúče, že sa mi bude drepovať lepšie. Aj bez nich sa mi drepuje výborne. Jeho argument stál na tom, že sa mi takto (bez podložky pod pätami) urobia ploché chodidlá.

Je na tom niečo pravdy? Nebral som ho veľmi vážne, vôbec proti trojboju a silovým disciplínam mi držal asi polhodinovú prednášku, že to ničí zdravie... Ale doteraz som si myslel (zlá informovanosť?), že podložky pod päty sa dávajú vtedy, keď mám skrátené šľachy v lýtkach, alebo neviem poriadne udržať rovnováhu...

Môj cieľ niesu silové rekordy, ale všeobecný rozvoj pohyblivosti, výbušnosti, kondície a sily, prípadne ďalších atribútov potrebných pre bojové športy (takže vlastne všetkého v rozumnej miere).

Tvuj "ucitel" to docela zabil :D :D
"Just remember, somewhere, a little Chinese girl is warming up with your max."

domino93

Příspěvekod domino93 » 3. lis 2010 23:36

Ja som sa dopočul u nás v posilke že podložky pod pätam pri drepe formuju krajší zadok
Do what you love, love what you do!

bestial
Coach

Příspěvekod bestial » 4. lis 2010 1:28

domino93 píše:Ja som sa dopočul u nás v posilke že podložky pod pätam pri drepe formuju krajší zadok

a cervensi zalud
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

What I lack in determination, I make up in my superior genetics.
https://www.facebook.com/jan.michalov.trener

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 4. lis 2010 10:02

Kurvandel Gabriel píše:
domino93 píše:Ja som sa dopočul u nás v posilke že podložky pod pätam pri drepe formuju krajší zadok

a cervensi zalud

TY JSI VŮL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"4"
Dear thrusters, F*CK YOU!!!

domino93

Příspěvekod domino93 » 4. lis 2010 17:42

Bestial ma skusenosti no sem z nimi čo si ešte spozoroval okrem červeneho žaludu
Do what you love, love what you do!

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 15. pro 2010 15:17

Perfektní článek o asistenčních cvicích http://www.wannabebig.com/training/the- ... -deadlift/

Lofas
Supporter

otazka

Příspěvekod Lofas » 31. led 2011 20:35

myslite si že som šiel pri tomto drepe dosť hlboko ? cvičim pol roka 160kg, http://www.youtube.com/watch?v=KQdV_Y4tJ9E

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 31. led 2011 20:47

Tam neni nic videt, skoro tma, toceny z blbyho uhlu, seka se to.... priste natoc ze strany abys tocil asi pul metru nad zemi a pri lepsim svetle, pak se to da posoudit...
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

Lofas
Supporter

drep 160kg

Příspěvekod Lofas » 31. led 2011 21:39

chlapi skusil som to video upraviť.. aby tam nebola taka tma je to teraz lepšie.. prosim pozrite a skuste napisať vaš nazor či si to možem počitať ako maximalku tych 160kg
http://www.youtube.com/watch?v=VQvmLNiyPDY

Zpět na “Cviky”